Destek Hattı

(0216) 527 40 08

E-Mail Adresi

[email protected]

Lokasyonumuz

Ümraniye/İSTANBUL

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, size hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermek için sabırsızlanıyoruz. Uygun Metal ile işbirliği yapmak için bize ulaşın ve kaliteli metal ve plastik ürünleri ile projelerinizi güçlendirelim!


"Uygun Metal ile işbirliği yapmak, otomotiv üretimimiz için en doğru kararımızdı. Paslanmaz çelik malzemeleri hızlı bir şekilde teslim etmeleri ve kaliteli ürünler sunmaları bizi memnun etti. Uzman ekibi, projemizin detaylarına özenle yaklaşarak ihtiyaçlarımıza uygun çözümler sundu. Uygun Metal ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz."

Ceygun Yazıcı

Ceygun Yazıcı

30-07-2023 00:59:20

"Uygun Metal, elektrik sektöründeki projelerimizde bize güvenilir bir tedarikçi oldu. Bakır ve plastik izolasyon malzemeleri ihtiyacımızı zamanında ve kaliteli bir şekilde karşıladılar. Uzman ekibin desteği ve hızlı geri dönüşleri sayesinde işbirliğimiz başarılı geçti. Uygun Metal'e teşekkür ediyoruz ve gelecekte de tercihlerimiz arasında olacaklar."

Mustafa Sofi

Mustafa Sofi

30-07-2023 00:59:37

"Uygun Metal, sanatsal projelerimizde vazgeçilmez bir partner haline geldi. Özel döküm ve metal kesim işlerimizde gösterdikleri titizlik ve kalite bizi her zaman memnun etti. Sanat eserlerimizde kullanılan bakır ve alüminyum parçaların üretimi konusundaki uzmanlıkları sayesinde istediğimiz sonuçları elde ettik. Uygun Metal'in emeği ve katkısı için teşekkür ederiz."

Ubeydullah Bilgin

Ubeydullah Bilgin

30-07-2023 01:00:00
WhatsApp
Hemen Ara